Львівський геріатричний пансіонат «Батьківський затишок»
Геріатричний центр «Батьківський затишок» пропонує соціально-медичну допомогу літнім людям, які потребують особливого догляду.

Скористатися послугами наших фахівців можливо на постійній, або тимчасовій основі. Ми подбаємо про здоров'я та дозвілля рідної для вас людини – телефонуйте нам:

+38 066 9000 474
+38 067 9000 474
+38 073 9000 474
Що таке геріатричний пансіонат
Геріатричний пансіонат – це спеціалізований медичний заклад для людей похилого віку та стареньких. У пансіонаті вони мають змогу отримати всебічну медичну та соціальну допомогу: догляд, лікування, реабілітацію, психологічну підтримку тощо. До закладу приймають жінок в віці 55+, та чоловіків в віці 60+.
Для кого необхідний геріатричний пансіонат
Послуги фахівців геріатричного пансіонату актуальні для людей старшого покоління, які не можуть самостійно подбати про себе.. Зазвичай, це люди похилого віку та старенькі, які страждають від хронічних захворювань або мають інвалідність. Також потрапити до пансіонату можуть відносно здорові літні люди, які вважають себе самотніми через брак уваги з боку рідних.
Які умови проживання у нашому геріатричному пансіонаті
Львівський геріатричний пансіонат «Батьківський затишок» здатен догодити навіть дуже вимогливим клієнтам. Ми маємо для цього все необхідне:

·        Мальовнича, доглянута територія закладу.
·        По-домашньому затишний пансіонат.
·        Сучасні кімнати, обладнані технікою та всіма зручностями.
·        Корисне, дуже смачне 5-разове харчування тощо.

Люди похилого віку живуть у комфортних умовах, під постійним наглядом наших фахівців. У будь якій час вони отримують необхідну допомогу: лікування, реабілітацію, підтримку тощо.
Переваги нашого геріатричного центру
Наш геріатричний пансіонат для людей похилого віку вважається найкращім у Львові. Бо ми пропонуємо зрозумілі, прийнятні для кожного умови співпраці:

·        складаємо офіційний договір про надання медичних послуг;
·        надаємо послуги по системі повного циклу «все включено»;
·        маємо досвідчених фахівців високої кваліфікації;
·        в індивідуальному порядку розраховуємо вартість послуг;
·        дозволяємо відвідування у будь який час тощо.

Наш заклад уособлює високу якість послуг та небайдуже ставлення до проблем літних людей, які потребують допомоги. Ми прагнемо покращити їх здоров’я, підтримуємо їх активне соціальне життя та довголіття.
Як оформити людину до геріатричного центру «Батьківський затишок»
Рішення оформити рідну людину в геріатричний пансіонат є суто добровільним. Для цього вам необхідно приїхати в наш заклад та скласти заяву. Також при собі вам необхідно буде мати відповідні документи: посвідчення старенького, его медичну картку тощо. Детальніше про це ми розповімо вам по телефону – дзвоніть!
Де знаходиться наш геріатричний пансіонат у Львові
Наш заклад розташований в межах міста – на вулиці Зелена, будинок 408. Дістатись до нас легко з будь-якої точки Львова, що суттєво полегшує відвідування рідних. Їм обов’язково сподобається у нас!
Як нас знайти
м. Львів , вул. Зелена 408