Приватний будинок престарілих «Батьківський Затишок»

Приватний будинок престарілих
Приватний будинок престарілих «Батьківський Затишок» - будинок, де з уважністю та любов’ю доглядають ваших стареньких родичів.

Старість завжди приходить тоді, коли ми її не чекаємо. Час летить з шаленою швидкістю, забираючи в нас життєві сили, ентузіазм, а найголовніше – сильне та міцне здоров’я. Звісно, натомість ми отримуємо досвід життя, щасливі спогади, надійну родину та близьких друзів. Життя – кругообіг постійних подій, які потрібно належно приймати і співіснувати з ними.

Батьки, які протягом багатьох років віддавала своїм дітям найтепліші та найтурботливіші почуття, тепер самі мають потребу в цих почуттях. Дідусі та бабусі, які були розрадою на наповнювали дитинство онуків радощами теж потребують додаткової уваги, адже життєві сили стають щораз крихкими.

Догляд за вашими старенькими з любовью і турботою бере на себе приватний дім престарілих «Батьківський Затишок». Комплекс розроблений спеціально під потреби літніх людей, тобто є всі умови для комфортного та щасливого життя. Ми пропонуємо різноманітні медичні послуги, які підтримують та оберігають здоров’я наших жильців.

Працівники приватного пансіонату «Батьківський Затишок» мають вагомий досвід роботи, що дозволяє їм відмінно справлятись зі своєю роботою – створення затишку, турбота та опіка, а також особлива увага до кожної людини.
Приватний будинок престарілих «Батьківський Затишок» пропонує:

 1. Професійний медичний догляд, який надають високо кваліфіковані працівники.
 2. Реабілітація. Розроблені реабілітаційні програми дозволяють нам успішно співпрацювати та допомагати людям із інвалідністю. Зрозуміло, що для них потрібні особливий догляд і умови. Ми їх надаємо, а саме: комплексні фізичні навантаження та сенси реабілітаційного масажу. Це важливо, адже рух створює життя, тому ми гарантуємо відновлювальний ефект, який полегшить життя людини із інвалідністю.
 3. Регулярний медичний огляд. Наші лікарі, із високою кваліфікацією та глибоким досвідом знань, мають чітке розуміння здоров’я у стареньких людей. Тому вони проводять регулярний огляд для підтримки та виявлення заздалегідь різноманітних захворювань. Внаслідок співпраці лікарів із нашими гостями позитивне закінчення лікування завжди високе.
 4. Високий рівень обслуговування. Працівники пансіонату «Батьківський Затишок» – віддані та турботливі люди, які перш за все, віддають себе і свій час не роботі, а нашим гостям. Тому наші колеги вміло та вчасно змінюють постіль, допомагають одягнутись та доглянути за собою, якщо старенькі не можуть з цим справитись самостійно.
 5. Комфортність будинку. Мультифункціональність – важлива характеристика меблів для комфортного та зручного проживання. В наших кімнатах є всі необхідні речі – ліжка, шафи, стільці, столи тощо. Також закупляємо ортопедичні професійні матраци, особливо для постійно лежачих. Вони допоможуть уникнути пролежнів, є більш зручними та краще оснащеними. Нам важливо, аби людини не просто перебувала в нашому приватному будинку, а ще й відчувала життя та повноцінно жила, ми робимо для цього все можливе.
 6. Повноцінне здорове харчування. Сила здоров’я та бадьорості безпосередньо залежить від харчування. Тому ми розробили особливе меню, в якому є смачні та корисні страви. В склад меню ми впевнено внесли свіжі продукти, а також білки та вуглеводи. Також розробляємо спеціальні страви для тих, хто дотримується виписаної лікарем дієти.
 7. Цікаве дозвілля. Ми пропонуємо: фільми, книги, журнали, настільні ігри тощо. Щодо цікавого дозвілля ми постійно вдосконалюємось – проводимо музичні вечори, а також багато спілкуємось. Коли люди находить тут друзів, то їхнє життя наче знову наповнюється емоціями, ми цьому дуже раді.
 8. Постійний догляд за пацієнтами. Ми розуміємо, що не кожна людина має можливість доглядати за старенькими родичами – робота, своє життя, родина – це все необхідно для кожного. Тому ми пропонуємо відмінний постійний догляд за літніми людьми, в нас вони будуть відчувати себе комфортно та повноцінно.
 9. Персонал. Нам важливо, щоб ви довіряли нашим працівникам та були в них впевнені на сто відсотків, адже вони стають близькими для стареньких та постійно з ними перебувають. Ми обіцяємо повноцінний догляд, впевнена організація всіх медичних програм, цікаве дозвілля та підтримка, яка необхідна для кожного.
Приватний будинок для літніх люднй «Батьківський Затишок» - це місце, в якому кожен захоче провести свою старість. Ми надаємо весь спектр потрібних доглядових процедур, медичних програм, повноцінного та здорового харчування, цікавого та різноманітного дозвілля, а також висока функціональність та комфортабельність приміщення.

Наші працівники стануть для вас родиною, міцною опорою та постійною підтримкою.

Для детального обговорення питань пропонуємо вам звернутись за номерами телефонів, вказаними на нашому сайті. Також на сторінці є карта та адреса, яка допоможе вам легко та швидко знайти наш будинок престарілих.

Звертайтеся! Раді будемо вам допомогти!
Приватний будинок для літніх люднй
Дім престарілих "Батьківський Затишок" приймає:
 • літніх людей

 • пацієнтів на реабілітацію
 • хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет

 • тих, що перенесли інсульт або інфаркт

 • тих, що страждають деменцією, хворобою Альцгеймера, хворобою Паркінсона, старечим недоумством

 • тих, що мають травми та переломи різної тяжкості у стадії реабілітації (у тому числі перелом шийки стегна)